Plåtsax Erdi 216-260 R
Är du kund
hos oss?
| Varunummer : | 1347004585 |
|---|---|
| Längd | 260 mm |
| Produkttyp | Sax |
Smidda saxhuvud och handtag, smidda i ett stycke. Induktivt härdade blad för lång livslängd och optimalt gratfritt skärresultat. Justerbar industriell förinställning, efter slipning kan den vanliga plåtsaxen ställas in igen.
Beskrivelse
| Kort beskrivning : | Ideal - sax D216 Erdi IDEAL (D216-260) |
|---|
Generell information
| Användning : | Kylisolering |
|---|---|
| Färg : | Blå |
| Produkttyp : | Sax |
Logistisk information
| EAN-kod : | 4010220001295 |
|---|
Mått
| Längd : | 260 mm |
|---|---|
| Vikt : | 0.49 kg |
Produktvarianter
| Produkt | Specifikationer | Lagerstatus | Pris | Handling | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1347004585
Plåtsax Erdi 216-260 R
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||
|
4267062843
Plåtsax vänster
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||
|
1347004584
Plåtsax Erdi 216-260 L
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Har du upptäckt något vi kan förbättra?
Vi uppskattar verkligen din hjälp med att göra vår produktinformation så korrekt som möjligt. Om du har förslag på förbättringar eller rättelser är du varmt välkommen att dela dem med oss.