Mulcol® Multiclip Set L (60mm + skruv)
Är du kund
hos oss?
| Varunummer : | 6476477920 |
|---|---|
| Försäljningsenhet | Set |
| Produktsystem | Multicollar Slim |
| Produkttyp | Tilbehör |
Multiclip Set L20 st. Multiclip L, 60 mm20 st. Multiskruvar 7,5 x 40 mm1 st. Multibit T30
Beskrivning
| Kort beskrivning : | Brandmanchet Multiclip Set L (clips 60mm + skruv) |
|---|
Generell information
| Användning : | Passivt brandsskydd |
|---|---|
| Produktsystem : | Multicollar Slim |
| Produkttyp : | Tilbehör |
Logistisk information
| Antal/förp : | 20 st |
|---|---|
| EAN-kod : | 8719324470179 |
| Försäljningsenhet : | Set |
| Handelsenhet : | set |
| WEEE : | Nej |
Mått
| Nettovikt : | 0.49 kg |
|---|---|
| Vikt : | 0.49 kg |
Produktvarianter
| Produkt | Specifikationer | Lagerstatus | Pris | Handling | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
6476477919
Mulcol® Multiclip Set S (30mm + skruv)
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||
|
6476477920
Mulcol® Multiclip Set L (60mm + skruv)
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Har du upptäckt något vi kan förbättra?
Vi uppskattar verkligen din hjälp med att göra vår produktinformation så korrekt som möjligt. Om du har förslag på förbättringar eller rättelser är du varmt välkommen att dela dem med oss.