HVACsystem Rörupphängning Ø54x80mm inkl. hängare
Är du kund
hos oss?
| Varunummer : | 7516684089 |
|---|---|
| Diameter | 54 mm |
| Försäljningsenhet | St. |
| Isolering väggtjocklek | 80 mm |
| Produktsystem | HVACsystem |
| Produkttyp | Rörupphängning |
Generell information
| Produktsystem : | HVACsystem |
|---|---|
| Produkttyp : | Rörupphängning |
Isolering
| Isolering väggtjocklek : | 80 mm |
|---|
Logistisk information
| Försäljningsenhet : | St. |
|---|
Mått
| Diameter : | 54 mm |
|---|
Produktvarianter
| Produkt | Specifikationer | Lagerstatus | Pris | Handling | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
7516684033
HVACsystem Rörupphängning Ø54x20mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||||||
|
7516684046
HVACsystem Rörupphängning Ø54x30mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||||||
|
7516684061
HVACsystem Rörupphängning Ø54x40mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||||||
|
7516684076
HVACsystem Rörupphängning Ø54x50mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||||||
|
7516684089
HVACsystem Rörupphängning Ø54x80mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Har du upptäckt något vi kan förbättra?
Vi uppskattar verkligen din hjälp med att göra vår produktinformation så korrekt som möjligt. Om du har förslag på förbättringar eller rättelser är du varmt välkommen att dela dem med oss.