HVACsystem Rörupphängning Ø35x40mm inkl. hängare
Är du kund
hos oss?
| Varunummer : | 7516684057 |
|---|---|
| Diameter | 35 mm |
| Försäljningsenhet | St. |
| Isolering väggtjocklek | 40 mm |
| Produktsystem | HVACsystem |
| Produkttyp | Rörupphängning |
Generell information
| Produktsystem : | HVACsystem |
|---|---|
| Produkttyp : | Rörupphängning |
Isolering
| Isolering väggtjocklek : | 40 mm |
|---|
Logistisk information
| Försäljningsenhet : | St. |
|---|
Mått
| Diameter : | 35 mm |
|---|
Produktvarianter
| Produkt | Specifikationer | Lagerstatus | Pris | Handling | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
7516684029
HVACsystem Rörupphängning Ø35x20mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||||||
|
7516684057
HVACsystem Rörupphängning Ø35x40mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||||||
|
7516684072
HVACsystem Rörupphängning Ø35x50mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||||||
|
7516684084
HVACsystem Rörupphängning Ø35x60mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Har du upptäckt något vi kan förbättra?
Vi uppskattar verkligen din hjälp med att göra vår produktinformation så korrekt som möjligt. Om du har förslag på förbättringar eller rättelser är du varmt välkommen att dela dem med oss.