HVACsystem Rörupphängning Ø25x30mm PEX inkl. hängare
Är du kund
hos oss?
| Varunummer : | 7516684042 |
|---|---|
| Diameter | 25 mm |
| Försäljningsenhet | St. |
| Isolering väggtjocklek | 30 mm |
| Produktsystem | HVACsystem |
| Produkttyp | Rörupphängning |
Generell information
| Produktsystem : | HVACsystem |
|---|---|
| Produkttyp : | Rörupphängning |
Isolering
| Isolering väggtjocklek : | 30 mm |
|---|
Logistisk information
| Försäljningsenhet : | St. |
|---|
Mått
| Diameter : | 25 mm |
|---|
Produktvarianter
| Produkt | Specifikationer | Lagerstatus | Pris | Handling | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
7516684026
HVACsystem Rörupphängning Ø25x20mm PEX inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||||||
|
7516684042
HVACsystem Rörupphängning Ø25x30mm PEX inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Har du upptäckt något vi kan förbättra?
Vi uppskattar verkligen din hjälp med att göra vår produktinformation så korrekt som möjligt. Om du har förslag på förbättringar eller rättelser är du varmt välkommen att dela dem med oss.