HVACsystem Rörupphängning Ø22x20mm inkl. hängare
Är du kund
hos oss?
| Varunummer : | 7516684025 |
|---|---|
| Diameter | 22 mm |
| Försäljningsenhet | St. |
| Isolering väggtjocklek | 20 mm |
| Produktsystem | HVACsystem |
| Produkttyp | Rörupphängning |
Generell information
| Produktsystem : | HVACsystem |
|---|---|
| Produkttyp : | Rörupphängning |
Isolering
| Isolering väggtjocklek : | 20 mm |
|---|
Logistisk information
| Försäljningsenhet : | St. |
|---|
Mått
| Diameter : | 22 mm |
|---|
Produktvarianter
| Produkt | Specifikationer | Lagerstatus | Pris | Handling | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
7516684025
HVACsystem Rörupphängning Ø22x20mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||||||
|
7516684041
HVACsystem Rörupphängning Ø22x30mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||||||
|
7516684055
HVACsystem Rörupphängning Ø22x40mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||||||
|
7516684070
HVACsystem Rörupphängning Ø22x50mm inkl. hängare
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Har du upptäckt något vi kan förbättra?
Vi uppskattar verkligen din hjälp med att göra vår produktinformation så korrekt som möjligt. Om du har förslag på förbättringar eller rättelser är du varmt välkommen att dela dem med oss.