Mulcol® Multiscrew 7,5x40 mm
Är du kund
hos oss?
| Varunummer : | 6476477947 |
|---|---|
| Försäljningsenhet | påse |
| Produktsystem | Multicollar Slim |
| Produkttyp | Tilbehör |
Multiskruv 7,5x40mm - 100st./pr.kart
Beskrivning
| Kort beskrivning : | Multiskruv 7,5x40mm - 100st./pr.kart |
|---|
Generell information
| Användning : | Passivt brandsskydd |
|---|---|
| Produktsystem : | Multicollar Slim |
| Produkttyp : | Tilbehör |
Logistisk information
| Antal/förp : | 100 st |
|---|---|
| EAN-kod : | 8719324470537 |
| Försäljningsenhet : | påse |
| Handelsenhet : | påse |
| WEEE : | Nej |
Mått
| Nettovikt : | 0.87 kg |
|---|---|
| Vikt : | 0.87 kg |
Produktvarianter
| Produkt | Specifikationer | Lagerstatus | Pris | Handling | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
6476477921
Mulcol® Multiscrew (FB)
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
||||||||
|
6476477947
Mulcol® Multiscrew 7,5x40 mm
|
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Available after log in
|
Har du upptäckt något vi kan förbättra?
Vi uppskattar verkligen din hjälp med att göra vår produktinformation så korrekt som möjligt. Om du har förslag på förbättringar eller rättelser är du varmt välkommen att dela dem med oss.