Mulcol® Handy Gun Multifoam 2K
Är du kund
hos oss?
| Varunummer : | 6476477937 |
|---|---|
| Försäljningsenhet | st. |
| Produktsystem | Handy Gun Multifoam 2K |
| Produkttyp | Tilbehör |
HandyMax matarpistol380 ml (5:1)
Beskrivelse
| Kort beskrivning : | HandyMax matarpistol - 1st. |
|---|
Generell information
| Användning : | Passivt brandsskydd |
|---|---|
| Produktsystem : | Handy Gun Multifoam 2K |
| Produkttyp : | Tilbehör |
Logistisk information
| Antal/förp : | 1 st |
|---|---|
| EAN-kod : | 8719324470377 |
| Försäljningsenhet : | st. |
| Handelsenhet : | st. |
| WEEE : | Nej |
Mått
| Nettovikt : | 1.200 kg |
|---|---|
| Vikt : | 1.200 kg |
Har du upptäckt något vi kan förbättra?
Vi uppskattar verkligen din hjälp med att göra vår produktinformation så korrekt som möjligt. Om du har förslag på förbättringar eller rättelser är du varmt välkommen att dela dem med oss.